O Firmie

Witamy Cię na stronie naszej firmy. Cieszymy się, że nas odwiedziłeś i zainteresowały Cię nasze usługi. Z przyjemnością nawiążemy z Tobą współpracę, ale najpierw poznajmy się bliżej.

Interius Studio Projektowe  
To firma, która powstała z potrzeby spełniania marzeń. Tworząc projekty, realizując zlecania i prace remontowe spełniamy marzenia nasze ale przede wszystkim naszych klientów. Na co dzień mierzymy się z wieloma zadaniami i wyzwaniami, rozwiązujemy szereg problemów, a nasza praca jest interdyscyplinarna. Ta niezwykła mieszanka wiele nas uczy, przynosi radość i spełnienie, a efektem naszej pracy jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów. Ty także możesz być jednym z nich.

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz prywatnych, wnętrz komercyjnych, a także visual merchandisingu. Realizujemy usługi kompleksowe od szkicu i pomysłu, poprzez projekt i realizację. Towarzyszymy Naszym klientom na każdym etapie inwestycji. Współpracujemy z firmą remontowo – budowlaną na wyłączność, która wykonuje nasze najbardziej śmiałe pomysły.

Nie ograniczamy się do jednego stylu projektowego. Uważamy, że najważniejsze jest połączenie wiedzy i doświadczenia projektanta z potrzebami i upodobaniami klientów.
Architekt wnętrz to swego rodzaju przewodnik. Prowadzi Cię przez cały proces tworzenia wymarzonego wnętrza. Wskazuje możliwości i zagrożenia, podpowiada rozwiązania, pomaga podjąć decyzję. Jest partnerem w całym procesie, a Ty w równym stopniu jesteś współautorem projektu.

inż. arch. Nikola Kowalcze
Założycielka firmy i autor projektów. Posiada wiedzę i doświadczenie uzyskane podczas studiów kierunkowych zakończonych uzyskaniem tytułu inżynier architekt. Doświadczenie zdobyła również podczas pracy w wiodącej firmie wyposażenia wnętrz oraz we współpracy z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Czynnie uczestniczy w realizacji projektów, prowadząc nadzór autorski podczas prac remontowych i wykończeniowych. Dzięki temu posiada dużą wiedzę, która pozwala jej już na etapie projektu ocenić, czy dane rozwiązanie jest technicznie możliwe do zrealizowania i jakie niesie za sobą konsekwencje.