Inwestor zastępczy

Marzysz o pięknym domu z ogrodem, który spełni Twoje oczekiwania oraz zapewni Twojej rodzinie spokój i bezpieczeństwo? Nie masz jednak pojęcia jak to wykonać? Przeraża Cię ilość formalności oraz złożoność całego procesu? Nie masz na to czasu, nie chcesz doglądać ekipy na budowie, boisz się bo nie masz doświadczenia? Ta wyjątkowa usługa dedykowana jest specjalnie dla Ciebie – inwestor zastępczy.

Inwestor zastępczy
To funkcja, którą pełni osoba posiadająca praktyczną wiedzę i doświadczenie z placu budowy oraz prowadzenia prac remontowych i wykończeniowych. Wie jak powinien przebiegać cały złożony proces, w jakiej kolejności wykonywać poszczególne prace, na co zwrócić uwagę i które elementy są istotne.

Zakres usług i odpowiedzialności inwestora zastępczego dobierany jest indywidualnie, w zależności od Twoich potrzeb. Do jego obowiązków należą między innymi:
– znalezienie działki
– znalezienie architekta, architekta wnętrz, firmy wykonawczej, budowlanej, instalacyjnej, wykończeniowej
– załatwienie formalności urzędowych
– zamówienie materiałów
– znalezienie stolarzy, wykonawców mebli, ogrodników
– stałe i częste wizyty na budowie
– bezpośredni kontakt z wykonawcami, architektami, kierownikami budowy
– oszacowanie kosztów
kontrolowanie budżetu

Inwestor zastępczy zastępuje Ciebie i działa w Twoim imieniu, ale to Ty podejmujesz wszystkie decyzje. Cała inwestycja ma spełniać Twoje oczekiwania oraz potrzeby, a także być odzwierciedleniem Twoich marzeń. To osobisty doradca, który towarzyszy Ci na każdym etapie budowy.